top of page

Regulamin

1. Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki, zasady oraz sposób sprzedaży prowadzonej przez Ewę Kociuba prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Ewa Kociuba Ceruleum, os. Kolorowe 7/30, 31-938 Kraków, NIP: 687-182-43-74, Regon: 123068379, za pośrednictwem witryny internetowej https://pracowniatemper.pl, (zwanej dalej: „Usługodawcą”).
2. Wszelkie prawa do Witryny Internetowej, w tym majątkowe prawa autorskie, prawa własności intelektualnej do jego nazwy, jego domeny internetowej, Strony Internetowej, a także do wzorców, formularzy, logotypów zamieszczanych na Stronie Internetowej (za wyjątkiem logotypów i zdjęć prezentowanych na Stronie Internetowej w celach prezentacji towarów, do których to prawa autorskie należą do podmiotów trzecich) należą do Usługodawcy, a korzystanie z nich może następować wyłącznie w sposób określony i zgodny z Regulaminem.
3. Informacje zawarte na Stronie Internetowej nie stanowią oferty Sprzedawcy, w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie Klientów do składania ofert zawarcia umowy sprzedaży Towarów.
4. Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Zamawiającego oferty kupna towarów i jej przyjęcie przez Usługodawcę za pomocą formularza na stronie internetowej, e-maila lub telefonu.
5. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail. Po przyjęciu zamówienia, Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
6. Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie, w soboty, niedzielę oraz święta – będą realizowane w dni robocze w godzinach 8-15.
7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, Usługodawca zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.
8. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
9. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
10. W przypadku sprzedaży towaru Konsument w ciągu 10 dni może odstąpić od umowy licząc od dnia wydania rzeczy.
11. W przypadku prac „Na Zamówienie” zwrotów nie przyjmujemy.
12. Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny w momencie osobistego odbioru towaru lub w formie przedpłaty na konto bankowe Usługodawcy. Numer konta: 69 1140 2004 0000 3502 7573 5053.
13. W przypadku prac „Na zamówienie” Klient zobowiązuje się do przedpłaty zaliczki w wysokości 30% ceny. Uregulowanie należności następuje po przesłaniu przez Usługodawcę fotografii efektu końcowego. Wówczas Klient wpłaca resztę należności. Wysyłka gratis aktualna wyłącznie na terenie Polski.
14. Cena jest wiążąca obie strony w momencie złożenia zamówienia. cena produktu nie zawiera kosztów przesyłki.
15. Usługodawca zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyn.
16. Zamawiający akceptując regulamin wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowej oraz na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

bottom of page